1 / 4
Se prodava coper
1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.04.2023 17:38

Велес / Велес

Марка:

Hyosung

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2009

Модел:

Hamaci250cc

Километри:

10000

Soperot e sega registran 13000km mnogu zacuvan hamaci 250cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Laze
Потврден огласувач
078348121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам