1 / 10
Stan od 83 m2 na ul Mara Ugrinova (*visoko prizemje*)
По Договор
25.01.2023 09:51

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

83 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул Мара Угринова

🗣Се продава стан во нова зграда на ул „Мара Угринова“ во непосредна близина на центарот на Гостивар.

📐Истиот располага со вкупна станбена површина од 83 м2, има практичен распоред и се состои од : Голема дневна соба со кујна, 3 спални соби, бања и балкон.

🌐На линкот од веб страната покрај галерија можете да погледнете и 360° виртуелна тура за распоредот на станот.

ℹ️Дополнителни карактеристики :
-Греење : Инсталација за електрично парно греење (со поставени радијатори) , целосна инсталација за клима, можност за поврзување на оџак за печка на дрва.
-Подот и плочките се по избор на купувачот . Во цената е вклучен Висококвалитетен ламинат AC4 (8мм) со Австриски филц 0,6 и висококвалитетна плочка. ( Постои можност за избор на друг под по желба на клиентот со негова доплата)
-Вентилација : секој стан има засебен систем за вентилација во кујна.
-Зградата поседува лифт

💶Цена : По договор

🟢Станот има уредна документација, запишан е во Геодетско-Катастарскиот систем (имотен лист) и е без никакви товари и прибелешки

📞За повеќе детали контакт телефон : 078/377-777

📧nedviznosti@katstar.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар Про Недвижности
ул Душко Поповиќ бр.2а - Гостивар
Потврден огласувач
078377777
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 80m2 vo Gostivar Maleardi

450 €

Se prodava kukja vo naselba Leska, Bul Brakja Ginoski,

160000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам