1 / 3
DELOVI TAMCE 75
По Договор
07.12.2022 10:40

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam delovi od Tamce 75 vo ispravna sostojba
- Alnser za TAM 75 cena 100 evra
- Pumpa 6ka cena 120 evra
-PUmpa ispravna 80 evra
KONTAKT ZVONKO 070-399-981

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
070781509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам