1 / 3
Застава Фиат 1300 Zastava Fiat 1300
2.500 €
06.02.2023 19:31

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava
Zastava Fiat 1300
1969 godina
Registriran
Prevod I odjava vo sekoe vreme
Cena 2.500€
Kontakt
Toshe 075215725

Се продава
Застава Фиат 1300
1969година
Регистриран
Превод и одјава има во секое време
Цена 2.500€
Контакт
Тоше 075215725

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sashka
Потврден огласувач
070286893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам