1 / 9
Zastava Fiat 1300 Застава Фиат 1300
1.700 €
06.02.2023 19:31

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Zastava Fiat 1300
1968 godina
Kolata gi Ima site delovi, za zamena ne sum zainteresiran. Mozhe da se odjavi vo bilo koe vreme.
Cena 2.200€
Kontakt Toshe 075215725
Застава Фиат 1300
1968 година
Колата ги има сите делови, може да се одјави во било кое време
Цена 2.200€
Контакт Тоше 075215725

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sashka
Потврден огласувач
070286893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам