Плац за поставување на фото волтаици
По Договор
07.12.2022 11:37

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Барам плац над 8000м2 за поставување на фото волтаици. Земјиште кое е петта класа и нагоре.
Контакт Киро: 071238176

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Киро
Потврден огласувач
071238176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам