1 / 6
Jepet banesë me qira - Се издава стан
350 €
07.12.2022 12:45

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

135 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Andreja Ristevski br.22-Tetovo

Jepet banesë me qira - Се издава стан

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Sebuat
Потврден огласувач
071224658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам