1 / 7
Flat grande punto 1.3 multiget 2009 g vo odlicna sostojba
3.800 €
12.02.2023 14:46

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Grande punto 1.3 multiget 2009 vo odlicna sostojba. 078 297 409

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kocani
Потврден огласувач
078297409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам