1 / 11
RENAULT PREMIUM 6X2 RENO РЕНО
По Договор
18.01.2023 19:51

Штип / Штип

Prodavam RENAULT PREMIUM 6X2 2009 god Volvo motor 450ks ekstra sostojba 90% gumi prateca osovina so dupli gumi
****** info na tel *******
*****070322083*****

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

KOCUBA KOMPANI
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам