1 / 12
Range Rover Sport 2.7 HSE
9.399 €
15.12.2022 10:56

Струга / Струга

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA RRS 2.7 HSE
NOVI GUMI M+S ( site 4)
REGISTRACIJA 05.2023
SERVIS TIP TOP
MOTOR MENJAC BEZ MANA, PROVERKA PO VAS IZBOR
220 000KM ( ZA KM NE GI IMAM PROVERENO - ako znaete kako i kade moze proverka vo sekoe vreme)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krume
Потврден огласувач
077959060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам