1 / 12
Yaris 1.0 - 2008 - klima
4.290 €
4.300 €
17.03.2023 09:56

Велес / Велес

Марка:

Toyota

Модел:

Yaris

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava toyota yaris 1.0 benzin, registrirana do dekemvri 2023, na 125.000 km, napraven mal servis, motor na lance mal potrosac, od oprema ima: elektrika na stakla,klima, bord kompjuter, elektrika na retrovizori, dva kluca, centralno, 4 x AirBag, radio CD, 4 novi zimni gumi
Kolata e vo perfektna sostojba
071334047 071334047 071334047

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Car Lab
Потврден огласувач
073823173
Испрати Е-маил до огласувачот

Kompresor za pumpanje gumi 12V

990 €

Turbo Turbina za chevrolet cruize

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам