1 / 5
Peugeot 407 2.0hdi
3.800 €
29.12.2022 14:37

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

106 kw / 144 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirano do 11. 23 god
Avtomatik

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vokin
Потврден огласувач
077528532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам