1 / 10
Venecijan Roletni
3.000 МКД
Цената не е фиксна
07.12.2022 19:36

Аеродром / Скопје

Se prodavaat koristeni no dobro socuvani venecijan roletni.
Dimenzii:
115cm x 115cm
115cm x 56cm
115cm x 80cm 3 seta
180cm x 60cm 3 seta
CENATA e za KOMPLET

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
70274606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам