1 / 6
Seat ibiza 1.4 16v so plin havarisana
750 €
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2023 10:23

Струга / Струга

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam seat ibiza 2008g 1.4 16v so plin havarisana. Za povece informacii na telefon 070.522.689...078.845.983

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам