1 / 3
Cizmi br 38
2.500 МКД
07.12.2022 20:08

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Црна

prodavam cizmi br.38 novi ne obleceni

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078363681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам