1 / 4
Konduri br.39 novi
2.500 МКД
07.12.2022 20:13

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

38

Боја:

Црна

Novi konduri br.39

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

z
Потврден огласувач
075 842752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам