1 / 12
Se prodava kukja na odlicna lokacija 220 200m2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.01.2023 22:41

Велес / Велес

Број на соби:

10

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1973

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Arhiepiskop Mihail

Se prodava Kukja 220m2 /200m2 dvorno mesto vo centarot na gradot, na ulica Aerhiepiskop Mihail, do skoloto Kiril i Metodij.
Kukjata e na dobra lokacija so gradinka i osnovno uciliste do nea, na 3 minuti peski se naogja glavnata ulica 8 Septemvri.
Moznost za vlez vo dvorot so pomal avtomobil. Kukjata e na dva sprata od koj sekoj sprat ima 5 sobi i kupatilo, na prizemje poseduva i tri pomosni prostorii od koi ednata se koristi kako letna kujna, dve terasi kako i dvor na dve nivoa so mala gradina.
Ne e lepenka i poseduva komplet dokumenti.
Cena 85 000 €
Kontakt Telefon Viber/WhatsApp. 00491796749077

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

MD
Потврден огласувач
00491796749077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам