1 / 11
Skoda Octavia 2.0 TDI 2011 Karavan
7.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2022 13:00

Тетово / Тетово

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Останато

Skoda Octavia 2.0 TDI 2011 Karavan
Full oprema

Kontakt samo na telefonskiot broj:
Kontakt vetem te numri telefonit:

070827107
070827107
070827107

Viber / Whatsapp / Telefonski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xh
Потврден огласувач
072638477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам