1 / 10
AUDI A3 2.0 TDI 140 KS QUATTRO 2006 GODINA
5.500 €
20.03.2023 00:50

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS QUATTRO 2006 GODINA

KLIMATRONIK
GREACI NA SEDISTA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
KOZEN VOLAN
17KI ALOMINSKI BANDASI
MENAJC 6 BRZINI
RADIO SO CD
MAGLENKI NAPRED I NAZAD
BI XENON SVETLA
AIR BAG
ABS
ESP
VETRO BRANI
ATESTIRANI KLIMA FOLII
SENZOR ZA DOZD
NOVA LAMELA
NOV ZAMAEC I DRUG LAGER
SERVISIRANO MASLO I SITE FILTRI
I DR.
KONTAKT SAMO NA OVIE BROEVI
078 474 507 077 604 090

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aa
Потврден огласувач
078529745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам