VESRA YI YING
450 €
Цената не е фиксна
20.01.2023 15:40

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Туринг

Година:

2007

Модел:

2007 GOD

Километри:

10000

VESPA VO DLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANA

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070352584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам