1 / 3
Продавам нова масичка, биро
800 МКД
28.05.2023 14:33

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нова масичка, биро.
Димензии:
- должина 60 см
- ширина 28 см
- висина 67 см

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
071/37-97-99
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам