1 / 1
Se prodava kuka
22.000 €
05.02.2023 11:24

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

118 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

434 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dolno Orizari

Se prodava kuka vo dolno Orizari

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
070339219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам