1 / 2
Parcela broj 544 KO Nize Pole
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2023 08:32

Битола / Битола

Квадратура:

4092 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava del ili 1/4 od parcela broj 544 vo KO Nize Pole, Bitola Pelister.
Cena po dogovor
info na mob. 070237237
viber, messenger

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

GORGI
Потврден огласувач
070237237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам