1 / 9
Mercedes c200
По Договор
24.05.2023 17:59

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2024

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ОПРЕМА: Електрика на стакла Сензори за дожд Електрика на седишта Клима перфекна Вебасто Сервисиран нови гуми нов акумулатор фабричка навигација. Регистриран до 13.10.2024 год.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
075580995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам