1 / 7
Jaguar xf 2.7 bi turbo 207 hp
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2023 11:39

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Jaguar

Модел:

XF

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

152 kw / 207 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba socuvana so mala kilometreza,
So servisna istorija uvoz od svajcarija pred 5 godini, so full oprema kompletno ispravna
Registrina so zelen karton do avgust 2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
071262051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам