1 / 2
Sony Playstation - PS2 PS3 - Singstar set mikrofoni
1.200 МКД
08.03.2023 20:15

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat set mikrofoni za PS2/PS3. Vo odlicna sostojba!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Playstation 1 - PS1

1800 МКД

Playstation 2 - PS2 Slim

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам