1 / 9
Kengur-Кенгур Носилка Chicco
999 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 05:02

Битола / Битола

Се продава потполно нов кенгур Chicoo
Цена 1500 ден
КЕНГУР НОСИЛКА ULTRA SOFT ДО 12 КГ CHICCO
Прегрнато и прилепено на прошетка!
Кенгурот Go Baby е функционален и комфорен. Бебето може да се носи во 2 позиции: свртено кон мајката во текот на првите месеци и свртено спротивно после четвртиот месец. Просторот кој е наменет за поставување на бебето е припиен и овозможува непосреден близок контакт на бебето со мајката. Има и дел кој е обложен и се користи како лигавче. Доаѓа со надолжни прилагодливи раменски појаси. Делот за грбот е дополнително појачан за да обезбеди правилна подршка за вратот и грбот на бебето.
071 20 10 60

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебефон -Кенгурчиња

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075615713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам