1 / 6
Logitech PureFi Anywhere 2
700 МКД
29.03.2023 10:30

Кисела Вода / Скопје

Se prodava zvucnikot od naslovot. Moze da se koristi so Ipod, AUX i preku Bluetooth so dodatokot koj e na slikite.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам