1 / 6
Ford Focus D 2005 godina
3.000 €
Цената не е фиксна
08.12.2022 15:48

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Ford Focus D 2005 godina So full oprema

Za poveke info SAMO vo 070907411
Cena 3000 evra ima prostor za dogovor
Ve molam da se javite posle 12 casot

SHQIP

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ASC
Forine, Gostivar
Потврден огласувач
072622299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам