1 / 10
SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god
6.000 €
22.03.2023 17:18

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,dalecinko zaklucuvane i otkucuvane na vratite,elektrika na site prozori,motorot e 1,9 tdi 105k.saluminiomski bandasi,registriran cela godin i drug MAKSIMALNO SOCUVANO NAPRAVEN KOMPLET SERVIS

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GOLF
Потврден огласувач
075200444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам