1 / 5
MAN 430ks i poluprikolka
11.500 €
16.03.2023 18:08

Свети Николе / Свети Николе

Se prodava prikolka minerva 2006 god prva osovina se kreva i se vrti na diskovi registrirana do noemvri 2023 god info na 078646203

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

aleksandar
s.gorobinci sveti nikole
Потврден огласувач
078646202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам