1 / 2
Chelichni bandazi
6.000 МКД
08.12.2022 17:16

Гостивар / Гостивар

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodavaat chelichni bandazi 16" edna sezona vozeni na golf 5

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072250906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам