1 / 7
BOSCH SET 18V
250 €
17.03.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Bosch set nov sodrzi : Bosch 18v srafilka, Bosch Udaren Cekan 18v i Bosch Elektricna slajferica 2 baterii 18v i polnac

Konakt br : 072 748 530

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

DB
Потврден огласувач
072748530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам