1 / 8
Prodavam traktor STEYR 80 70
3.000 €
30.01.2023 19:45

Струга / Струга

Traktorot ima problem so radilicata prodavam za delovi za podetalni informacii javete se na 078390811

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Vele
Потврден огласувач
+38978390811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам