1 / 1
BANDASHI ZA FORD
1 €
08.01.2023 01:21

Кичево

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

108

Број на дупки:

Со 4 дупки

KUPUVAM ILI PRODAVAM DVA BANDASHI ZA FORD KAKO NA SLIKAVA.

Tel: 070340089

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Ljubisha
Потврден огласувач
070340089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам