1 / 4
Opel kadett 1990 dizel
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.12.2022 17:36

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Kadett

Година:

1990

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Opel kadett 1990 diesel
Poveke info na telefon 078-410-888

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
071435741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам