1 / 10
Fiat 500 1.4 16V Lounge
1 €
08.12.2022 17:37

Струга / Струга

Марка:

Fiat

Модел:

500

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Fiat 500 1.4 16V Lounge
Reg Do 11.2023
Servis komplet
130000 KM

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andi
Потврден огласувач
070525009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам