1 / 12
Renault 1.9 dci 2007
3.500 €
24.01.2023 10:25

Прилеп / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e uvezena e od CH. plateni se site davacki do registracija.
Nema nikakvi davacki za dopolnitelno vlozuvanje.
Za povekje info na tel :075 851 396

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075851396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам