1 / 10
bmw 2015 320 d
17 €
07.02.2023 15:54

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

kolata e vo perfektna,
plateni davacki komplet

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Centar Struga
Plitista
Потврден огласувач
070913900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам