1 / 11
SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2010/09GOD FULL OPREMA
6.950 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 12:14

Гостивар / Гостивар

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SEAT LEON REDIZAJN 1.9 TDI FULL OPREMA 2010/09GOD FULL OPREMA FULL SERVIS NOVI GUMI KOLATA E KAKO NOV...
.........INFO BR ....078 345 345......

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

XXX
Потврден огласувач
071837838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам