1 / 6
IPTV AL TR EXYU MK - NAJDOBAR PAKET
По Договор
24.03.2023 15:29

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Најдобриот светски ТВ пакет.
Сите Турски, Албански, ExYu, MK и светски канали.

Најдобар квалитет на слика.
Најбрзи сервери.
Огромна Видеотека со превод на сите јазици.

Супер цени.

Viber: 070 474 648

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Се продава од:

^^^^^^
Потврден огласувач
070474648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам