1 / 9
MacBook 13" 2019
1.500 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.12.2022 20:01

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Продавам MacBook 13" 2019 модел со 16 GB RAM и 512 GB SSD. Батеријата има 59 циклуси (од 1000 што Apple ги гарантира) и држи солидно неколку часа. Не е преоптоваруван со работа, користен е за лична употреба. Доколку ве интересира нешто, слободно пишете ми порака.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
071228068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам