1 / 4
Se prodava plac za kukja
1 €
Денес 08:35

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

470 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 470м2 над новата болница улица 25 мај,урбанизирано со пат вода струја маркица за градба

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078248343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам