1 / 3
Tiko benzin plin
650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2023 16:29

Велес / Велес

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Kolata e vo dobra sostojba novi gumi ima smeneto rebrast ulje filter cel servis ne e Registrirana
Benzin plin
078-299-416 Gore

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
078201184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам