1 / 1
Iznajmuvam PARKING kaj zgr. "NASTEL" Taftalidze
40 €
Цената е фиксна
19.05.2023 20:44

Карпош / Скопје

Квадратура:

1 m²

Iznajmuvam parking mesto kaj zgradata na "Nastel" vo Taftalidze

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Oglasuvač
Потврден огласувач
078449867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам