1 / 5
Се продава нива во Нов Дојран
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 10:00

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

3084 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива во градежна зона,во Нов Дојран во град на КП 1292,1293,1294 со можност за трансформација од нива во градежно земјиште, нивата има сопствен приклучок на водоводната мрежа. Цена по договор. Телефон за контакт 078 227 173 Живка.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zivka
Потврден огласувач
078227173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам