1 / 7
Traktor Kioti DK5010 4x4 50ks
15.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.03.2023 23:56

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Traktor Kioti DK5010 4x4
* 50 ks
*Registriran
*Godina 2018
*Nekoristen (50 Saati vo mesto)
*Proziveden vo Koreja
*Najprodavan model vo USA
*Momentalna pazarna cena 24000 evra
*Prodazna cena 15000

*Samo za seriozni i zaenteresirani!!!
*Bez zameni
*Telefon za kontakt 075420077

*https://www.agroklub.com/vocarstvo/traktor-kioti-dk5010nhs-kompaktan-okretan-i-izdrzljiv/69173/

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075420080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам