1 / 1
Боди чипка од грчки бренд Минерва
1.400 МКД
Цената е фиксна
10.12.2022 18:07

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Корсет

Големина:

L

Боја:

Кафена

Боди чипка од грчки бренд Минерва вел. L боја темно кафена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
076448786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам