1 / 1
Машки долен веш од грчки бренд Минерва
600 МКД
10.12.2022 18:06

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Долен веш

Големина:

XXL

Боја:

Бела

Машки долен веш од грчки бренд Минерва величина 5 од класика модел (280 денари) и величина 6 од слип модел (350 денари)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
076448786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам