1 / 3
WOLKSWAGEN BORA 2.0 PLIN SERVISIRAN REGISTRIRAN!!
2.500 €
09.12.2022 03:53

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Bora

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Wolkswagen Bora 2000cc benzin plin atestiran vo odlicna sostojba so 4 novi gumi i napraven celosen servis..
najdobra cena za kes!!! slikite se od avtomobilot
info samo na 076981818 !!!
076981818!!!
076981818!!!
!!!! Ne zvonete na drugiot broj!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

İnci Tekstil
Потврден огласувач
077655955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам